Skontaktuj się z nami
Alex

Numer telefonu : +86 15261604512

Zhangjiagang Hemincheng Trading Co., Ltd.

Jedynie jakość stanowi rynek, a ulepszenia osiągają postęp

  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
  • companyPics.title
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki Ilość pracowników 120~150
Coroczne wyprzedaże 1000000-1500000 Rok założenia 2017
pc Export 90% - 100%
Wprowadzenie
Zhanjiagang Hemincheng Trading Co., Ltd jest profesjonalnym dostawcą produktów outdoorowych, specjalizujemy się w dostarczaniu szerokiej gamy produktów wodoodpornych i kempingowych. Nasze produkty, założone w 2017 roku, są eksportowane do Ameryki, Anglii, Niemiec, Belgii, Rumunii, Włoch, Australii i Malezji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dostarczaniu produktów outdoorowych, zbudowaliśmy dobre relacje współpracy z niektórymi klientami na całym świecie, nasze główne produkty obejmują wodoodporną suchą torbę, wodoodporny plecak, wodoodporny pokrowiec na telefon, namiot kempingowy, śpiwór, krzesło kempingowe, dmuchaną sofę i inne związane z kempingiem produktów, nieustannie staramy się poprawiać jakość produktu i koncentrujemy się na badaniach, rozwoju i innowacjach nowych produktów outdoorowych, aby spełnić wymagania naszych klientów.

Dla nas równie ważne jest zarządzanie naszymi dostawcami i dobra obsługa naszych klientów. Nawiązaliśmy partnerską i opartą na zaufaniu relację z doskonałymi dostawcami w branży, aby zapewnić konkurencyjne ceny i wydajną produkcję, a także obsługę posprzedażną. Jesteśmy głęboko przekonani, że jest to podstawa rozwoju i rozwoju firmy.

W przyszłości przejdziemy do lidera w branży produktów outdoorowych i mamy nadzieję, że stworzymy wartość dla większej liczby klientów.

Historia
Nasze cele:

1. Kierować rozwojem i innowacją wodoodpornej torby i do

przyczynić się do przemysłu produktów outdoorowych

2. Aby utrzymać kreatywność w naszej branży, globalizacja w marketingu i internacjonalizacja naszej marki.

3. Aby osiągnąć te cele, dążymy również do utrzymania naszej filozofii lub tworzenia, udostępniania i rozwoju bezpośrednio z naszymi pracownikami i klientami, jako jeden zespół.

Zasady jakości:

1. Odpowiedzialny za społeczeństwo, dostarczając wysokiej jakości produkty i usługi.

2. Innowacyjny w projektowaniu i wdrażaniu produktów zewnętrznych.

3. Ciągła poprawa we wszystkich obszarach w celu zaspokojenia popytu na rynku.

Usługa
1. Zapewnienie jakości

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej technologii i ciągłym badaniom, naszą jakością jest pełne zaspokojenie potrzeb rynku w celu spełnienia wymagań klientów, wielu klientów korzysta z naszych produktów, uważamy, że produkt jest bardzo dobry. Bez względu na to, co dostarczamy, zawsze najważniejsza jest jakość.

2. Bezpieczny transport


Organizujemy różne środki transportu w zależności od potrzeb klienta. Małe zamówienia będą transportowane drogą lotniczą i ekspresową. Jeśli klienci muszą obniżyć koszty transportu, mogą również skorzystać z transportu mieszanego drogą morską i powietrzną, aby zrównoważyć koszty i czas transportu. Gdy klient ma współpracującego spedytora, wówczas możemy wysłać towar i szczegóły do ​​spedytora.

3. Różnorodność produktów


Oferujemy szeroką gamę produktów outdoorowych, w tym namioty kempingowe, śpiwory, wodoodporne torby, wodoodporne plecaki itp., Aby zaspokoić większość potrzeb klientów w zakresie zakupów i zaakceptować dostosowanie produktu, aby pomóc klientom w lepszym rozwoju rynku.

4. Wysoka jakość usług


Najlepsza usługa z obsługą posprzedażną i konsultacjami, mamy doskonałe podejście do naszej firmy zorientowane na obsługę klienta, w przeciwieństwie do większości witryn jesteśmy stale dostępni za pośrednictwem infolinii sprzedaży, poczty elektronicznej, skype lub MSN i zawsze odpowiadamy na wiadomości e-mail w ciągu 30 minut

Ostatnie słowa do Twojej uwagi:

Nie tylko sprzedajemy produkt, ale tylko zwiększamy wartość dla naszych klientów, ich zaufanie byłoby naszym atutem.

Nasz zespół
Zespół sprzedaży:

Nie jesteśmy typowym chińskim producentem produktów outdoorowych. Nasi wysoce zaangażowani pracownicy sprzedaży nigdy nie uniknęli starań, aby spełnić i przekroczyć oczekiwania klienta. Traktujemy naszych klientów z taką samą lojalnością i oddaniem, bez względu na wielkość ich firmy lub branży.

Zespół ds. Jakości:

• Kontrola jakości od surowca do produkcji i dostawy.

• Profesjonalna osoba kontroli jakości, aby uniknąć niekwalifikowanych produktów docierających do klienta.

• Ścisła kontrola surowca, produkcji i dostawy.

• Pełna seria urządzeń w wysokiej jakości laboratorium.

• Ściśle przestrzegać systemu ISO 9001: 2008.

• Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości.

• Ściśle przestrzegać systemu ISO 9001: 2008.

• Ciągłe doskonalenie, dążenie do wyższego poziomu jakości.

Zespół R&D:

Zespół R&D jest zaangażowany w poprawę wydajności produkcji, ulepszanie projektowania produktów i opracowywanie produktów odpowiednich na rynek oraz regularne wprowadzanie nowych produktów.